Het is bijna kerstavond. Wanneer Aaf naast de kerstboom zit, voelt ze de vloer plots wiebelen. Aaf kan haar nieuwsgierigheid niet bedwingen en maakt de vloerbedekking los. Dan ziet ze een luik en onder dat luik zit een grote ondergrondse ruimte. Samen met haar vriend Tom kan ze nu tot bij de buren kruipen en zelfs verder… Aaf en Tom beslissen om op onderzoek uit te gaan. Dan gebeurt er iets heel spannends.
Een mooi boek ook speciaal en het las vlot
Het is een heel mooi boek en grappig, ook een beetje spannend … Maar in het begin van het boek een beetje saai.
Ik vond het een spannend boek .
Ik vond het ook heel leuk.
ik vond het super spannend en leuk dat Aaf dat luik ontdekt en dan aan Tom vertelde. toen begon heel het avontuur en bij de gillende tweeling en dan bij de oude mensjes.
Ik geef dit boek 10/10!
Het boek vond ik ook wel eng en toch heel leuk. Zelf zou ik nooit durven om in zo'n luik te gaan en al zeker niet ongemerkt.
Dit was echt het leukste boek tot nu toe. Er gebeuren zoveel toffe dingen dat ik het gewoon een fantastisch boek vond.
Ik vond het heel heel spannend, omdat het ook allemaal stiekem gebeurde. Ook al wou haar vriend niet altijd mee, toch hielp hij haar telkens. Dat is leuk.
Lieve groetjes Inaya Verschuere
Dit boek is een aanrader ! Het is een geheimzinnig en een spannend verhaal. Ik kon me helemaal inleven in het verhaal.
Aaf en Tom gaan in een luik. Ze kunnen nu gewoon bij de buren binnen. Het laatste huis had een geheim, maar wat ? Het was een spannend boek. Ik wou dat ik ook in zo'n luik kon gaan.
Het boek is leuk. ik zal 8/10 geven
Heel leuk verhaal, je zou het zelf willen meemaken. Het is heel gemakkelijk om te lezen en het is soms heel erg grappig.
Leuk verhaal
Ik vond het een spannend boek. Ik zou het ook leuk vinden om door zo een gangetje te kruipen met mijn vriendin en mensen te horen.
Het was een leuk begin, ik herkende me meteen in Aaf. Soms is schrijven echt moeilijk. Ik vond het spannend en wou steeds verder lezen. De kaft sprak me aan omdat het meteen leek dat het over een geheim ging. Ik kon helemaal meegaan in het verhaal. Soms was het ook eens grappig, hoe Aaf reageert en spreekt bijvoorbeeld bij het schrijven van de kaartjes.
Aan de slag met dit boek?
Ontdek onze inspiratiefiches voor in je klas of leesgroep:
Wat vond je van dit boek?
Verklap het einde niet, zo blijft het spannend voor andere juryleden.